Košarka

KK Budućnost: Ovo je pokušaj uništenja našeg kluba, FIBA da reaguje!

nikola-radovanovic
Nikola Radovanovic

Saopštenje za javnost KK “Budućnost” objavljeno na njihovoj Facebook stranici prenosimo u cijelosti

KK “Budućnost” Bijeljina izražava zabrinutost i nezadovoljstvo načinom na koji KK “Partizan” Beograd pokušava neprofesionalnim i nekorektnim putem doći do članova našeg kluba u namjeri da potpišu ugovor s beogradskim klubom bez saglasnosti KK “Budućnost”.

O načinima na koji u cijeloj regiji agituju mlade igrače bit će obaviještena i krovna svjetska organizacija FIBA u okviru koje ćemo tražiti zaštitu svojih prava. Naša saznanja su da je slično ponašanje KK “Partizan” zabilježeno i kod drugih klubova koji rade s mladim igračima u cijeloj Evropi što pokazuje da KK “Partizan” postaje klub nečasnih namjera u svojoj ambiciji da se vrati na puteve sportskih uspjeha koje je nekad bilježio.

KK “Budućnost” Bijeljina, unatoč otvorenim pokušajima iz KK “Partizan” da budemo uništeni, nastavlja nesmetano sa svojim radom i nastojat ćemo svojim rezultatima opravdati status jedne od najboljih škola košarke u regiji.

Upozoravamo ostale slične klubove na aktivnosti KK “Partizan” s kojima nikakav oblik buduće saradnje ne dolazi u obzir dok ne promijene neprofesionalnu praksu koja je neviđena na ovim našim prostorima.

Za sada ćemo ovakvo ponašanje pripisati neiskustvu i pretjeranoj ambiciji predsjednika kluba Ostoje Mijailovića.

eTrebinje


Povezane vijesti

Pobjedom protiv Hrvatske kadeti Srbije izborili sedmo mjesto

eTrebinje

Srbija posle preokreta bolja od Slovenije

eTrebinje

Glasajte za Nevesinjca Nikolu Radovanovića za najboljeg u grupnoj fazi takmičenja

eTrebinje

FIBA: Nikola Radovanović – budućnost srpske i evropske košarke (Video)

eTrebinje

Hercegovci među najzaslužnijima za ubjedljivu pobjedu Srbije nad Hrvatskom

eTrebinje

ĐORDI BERTOMEU O PARTIZANU U EVROLIGI: Ove reči su Grobari čekali godinama!

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više