Ostali sportovi Sport

Atletičari odlični u Čitluku

Članovi Atletskog kluba Leotar osvojili su po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu medalju na Prvenstvu BiH za mlađe pionire, koje je proteklog vikenda održano u Čitluku.

Zlatnu medalju osvojila je Anastasija Janjić u kategoriji  80 metara prepone, srebrnu štafeta 4 puta 100 metara u sastavu Kristijana Kušić, Anastasija Janjić, Kristina Dolina i Ivona Rosandić i bronzanu  Ivona Rosandić u disciplini skok u vis.

Najmlađi atletičari Leotara nastupiće narednog vikenda u Banjaluci na prvenstvu RS i Baru, i međunarodnom atletskom mitingu.

Atletskom klubu „Trebinje“  8 medalja

Takmičari AK Trebinje na prvenstvu u Čitluku osvojili su 8 medalja. Prva mesta i titule državnog prvaka osvojile su Katarina Filipović u bacanju kugle i Ivona Jakšić u bacanju vorteksa. Srebrnu medalju osvojila je Ivona Jakšić u bacanju kugle.

Bronzane medalje osvojili su: Katarina Filipović u disciplini bacanje vorteksa, Kristina Grujičić u skoku u dalj, Nikola Spaić u skoku u vis, Jovan Stanimirović u bacanju kugle i Jelena Šaraba u trci na 60m.