Izvor:

Fotografija:

Srpski reprezentativac Luka Jović postigao je prvi gol u dresu Real Madrida.

Jović je u osmom nastupu u “kraljevskom” dresu konačno razbio maler na “Santjago Bernabeuu”.

Momak iz Bijeljine je u 70. minutu zamijenio Karima Benzemu u pobjedi Reala nad Leganesom od 5:0 i postavio konačan rezultat u 91. minutu.

Jović je sjajno skočio na drugoj stativi nakon centaršut Danija Karvahala i glavom zatresao mrežu gostiju.

Bio je Srbin pod udarom kritika jer nije uspjevao da opravda 60.000.000 za transfer iz Ajntrahta, ali nema sumnje da će ovaj gol da sve preorkene u ovoj sezoni za njega.