eTrebinje
Košarka Video

Srpsko čudo u Denveru: Jokić u poslednjoj sekundi “srušio” Filadelfiju (Video)

Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je možda i najbolju utakmicu ove sezone, u kojoj je na sekundu do kraja postigao pobjedonosni koš. Zahvaljujući ovom obrtu, Denver je pobedio Filadelfiju rezultatom 100:97.

Ekipa iz Kolorada gubila je tokom čitavog meča, na početku poslednje dionice Nagetsi su imali zaostatak od 21 poena, ali su u završnici uspjeli da se vrate i da košem Jokića dođu do pobjede.

Srpski centar prethodno je imao veliku ulogu u samom povratku postigavši neke važne poene u poslednjim minutima, ali to nije bilo dovoljno da Denver u 48. minutu ima prednost, prenosi B92.

Posle koša Džamala Marija, Nagetsi su bili na svega -1, a kako je Horford promašio trojku na 15 sekundi do kraja, domaći tim je imao poslednji napad na meču.