eTrebinje
Trebinje Sponzorisano

TehnoPlus zapošljava: Prijavi se na oglas za posao

Izvor: etrebinje

Fotografija: Ilustracija

Preduzeće TehnoPlus objavljuje je oglas za prijem u radni odnos:

  1. PRODAVAC tehničke robe u maloprodaji Tehno Plus Trebinje (2 izvršioca)

Zaduženja:

  • prodaja tehničke robe ( multimedija i bijela tehnika )
  • prijem robe, izlaganje, prezentacija…

Obavezni uslovi:

  • minimum IV stepen obrazovanja
  • iskustvo u prodaji sa istim ili sličnim artiklima
  • poznavanje rada na računaru
  • volja za učenjem i napredovanjem
  • snalažljivost, elokventnost, odgovornost

Prednosti:

  • spremnost za rad
  • otvorenost, kultura komunikacije
  • dobra samoorganizacija, preciznost u radu

Uslovi rada:

  • probni rad 30 dana
  • plata po dogovoru
  • mogućnost napredovanja

Konkurs otvoren do: 15.07.2020.god.

Prijave na e-mail: posaotehnoplus@yahoo.com

Napomena: Kontaktiraćemo samo uži krug kandidata koji ispunjavaju obavezne uslove.

2. ŠEF MALOPRODAJE TehnoPlus Trebinje

Zaduženja:

Menadžer maloprodaje (retail manager) je odgovoran za vođenje prodavnice u skladu sa politikom i ciljevima kompanije.

On upoznaje zaposlene sa dnevnim ciljevima, nastoji da oni budu ispunjeni, kao i da standardi zaštite kupaca budu dosledno sprovedeni.

Zaduženja :

  • aktivno učestvovanje u prodaji
  • upravlja i motiviše tim u cilju obezbeđivanja efikasnosti i povećanja prodaje
  • obavlja poslove iz oblasti ljudskih resursa, vrši procjene učinka zaposlenih i organizuje i sprovodi dodatne obuke za zaposlene
  • vrši kontrolu kvaliteta usluga, korisničkog servisa i ispunjenja propisanih standarda
  • odgovara na prigovore kupaca
  • izlazi u susret inicijativama kupaca i prati lokalnu konkurenciju

  • iskustvo u poslu menadžera

Prednosti:

  • dobra samoorganizacija , preciznost u radu

Konkurs otvoren do: 15.07.2020.godina

Prijave isključivo na e-mail: posaotehnoplus@yahoo.com

Napomena: Kontaktiraćemo samo uži krug  kandidata koji ispunjavaju obavezne uslove.

Molimo da prijave šaljete samo ako ispunjavate osnovne uslove iz oglasa.

  • u subjektu e-mail-a upišite sledeći tekst:

“Vaše ime i prezime-prijava za posao”.

Primjer:

Nikola Nikolić-prijava za posao

  • Prijava treba da sadrži sve podatke o obrazovanju, radnom iskustvu sa opisom radnih zaduženja i ostvarenih rezultata,
  •    interesovanjima i istaknutim prednostima.
  • Prijava treba da sadrži tačne podatke za kontakt: broj telefona, e-mail.
  • Prijava obavezno treba da sadrži podatak da li ste trenutno u radnom odnosu ili na birou nezaposlenih

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više