Indian Vels: Đoković i Troicki preko glavnih favorita do četvrtfinala!

Objavljeno: . u kategoriji Sport

Srpski tandem Novak Đoković/Viktor Troicki zabeležio je novu pobedu u Indijan Velsu i plasirao se u četvrtfinale dublova!

Novak i Viktor su nastavili sjajan pohod u Indijan Velsu, i u dramatičnom meču koji je trajao sat i 26 minuta savladali prve nosioce, Maua i Erbera iz Francuske. Naši predstavnici će se za polufinale boriti protiv Rejvena Klasena iz Južnoafričke republike i Amerikanca Radživa Rama.

Đoković i Troicki su se rano našli u zaostatku, uspeli da izjednače na 5:5, ali su u samom finišu prvog seta posustali. Ipak, usledio je fantastičan povratak u drugom i potpuna dominacija, čime su izborili super taj-brejk.

Francuzi su kontrolisali rezultat na startu, ali je usledio novi preokret srpskih tenisera, koji su odbranili jednu meč loptu, a potom iskoristili svoju prvu i ostvarili još jednu pobedu!