eTrebinje
Republika Srpska Vijesti

Dodik od danas predsjedavajući Predsjedništva BiH

Izvor:

Fotografija:


Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik od danas je predsjedavajući Predsjedništva BiH.

Dodik će funkciju predsjedavajućeg Predsjedništva BiH, po načelu rotacije, obavljati u narednih osam mjeseci, saopšteno je iz Predsjedništva BiH.

Funkciju će preuzeti od dosadašnjeg predsjedavajućeg Šefika Džaferovića.

 

Izvor: Naša Hercegovina


Povezane vijesti

Dodik i 7 sveštenika otvorili pumpu na Manjači: Bik na ražnju, pod šatorom muzika i osvježenje, a na kraju se i zapjevalo (VIDEO)

eTrebinje

Dodik: Biću kandidat na sljedećim izborima

eTrebinje

Dodik: Svi građani Srpske da dobiju državljanstvo Srbije

eTrebinje

NATO se oglasio o navodnoj otmici Milorada Dodika

eTrebinje

“Svi voze automobile, a jadikuju” Dodik savjetovao građanima da malo ugase motore

eTrebinje

Dodik u Briselu: Prestanite da nam pomažete

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više