Ostali sportovi Sport

Rukomet: Кonjuh ipak previsok

Izvor:

Fotografija:

Rukometaši Leotara poraženi su sinoć u Živinicama od ekipe Кonjiha rezultatom 28:22, poluvrijeme 12:11 u odloženoj utakmici 6. kola Prvenstva Bih u rukometu.

Ovaj meč je bio četvrti uzastopni gostujući duel i sa skorom od jedne pobjede u Maglaju i poraza od ekipa Izviđača, Borac MTEL-a i Кonjuha u redovima trebinjske ekipe mogu biti, koliko toliko zadovoljni. Sinoćnji duel je počeo vođstvom leotara od 2:0 nakon čega domaćini sustižu prednost i ostvaruju rezultatsko preimućstvo. na poluvrijeme se odlazi sa golom prednosti za domaćine. u nastavku meča Leotar se drži dobro, ali odmorniji domaćini ipak stiču visoku i nedostižnu prednost.

Novo iskušenje Trebinjce čeka već u subotu kada u Trebinju gostuje vodeća na tabeli, ekipa Sloge iz Doboja.

Izvor: hercegsport.com