Ostali sportovi Sport

KMF Leotar – Na pauzu sa jesenjom titulom

Izvor: Hercegsport

Fotografija: Lokoportal

Pobjedom u hercegovačkom derbiju nad ekipom Nevesinja, rezultatom 3:0, poluvrijeme 2:0 danas u Trebinju, u utakmici 7.kola Prve futsal lige RS, Klub malog fudbala Leotar je osovojio jesenju titulu i sa pet bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca ekipu „Bijelog anđela“ iz Brčkog, prezimiće na vrhu tabele.

Početak i finiš prvog poluvremena, čiuni se riješili su sve dileme. Tek što je počeo meč, bratska kombinacija Andrića, Sava, asistenta, i Srđana, strijelca donijela je prednost Leotaru. u posljednjoj sekundi prvog poluvremena Popović je iskoristio nepažnju u odbrani gostiju i povećao prednost. U drugom dijelu utakmice konačan rezultat je postigao Zečević.

Leotar je bio mnogo bolji protivnik a ekipi Nevesinja ostaje da iskoristi zimsku pauzu i vrati se na pobednički kolosijek jer potencijala za to itekako ima. Dodajmo još da je Ljubinje večeras poraženo na Palama od Jahorine sa 6:5. Gol9ove za ljubinjsku ekipu su postigli Sikimić dva, Ćorović i Kozić po jedan a autogol je postigao fudbaler Jahorine Knežević. Nevesinje zauzima šesto mjesto na tabeli sa sedam bodova dok je Ljubinje za jedno mjesto slabije plasirano sa istim brojem bodova.

Prvenstvo će biti nastavljeno u februaru naredne godine.

Izvor: hercegsport