Fudbal Sport

FK Leotar odigrao neriješeno 2:2 sa ekipom Sloge iz Doboja

Izvor: HercegSport

Fotografija: HercegSport

Fudbaleri Leotara odigrali su neriješeno 2:2, poluvrijeme 1.2 u Trebinju sa ekipom Sloge iz Doboja u utakmici 21. kola Mtel prve fudbalske lige RS.

U utakmici, koja je igrana po izuzetno tečkom terenu i uz pravu provalu oblaka, viđen je borben i kvalitetan duel, u kome je neriješen rezultat najrealniji ishod. Golove za domaćina postgli su Zečević u 42. i Ristić u 82. minutu a za goste Golubović u 35. i Buljubašić u 45.minutu. Oba rivala imaće priliku da se u srijedu ponovo sastanu u Trebinju u meču polufinala fudbalskog kupa RS.

Osvjanjem jednog boda u današnjem duelu leotar je pao na treću poziciju na tabeli a u narednom kolu putuje u Prijedor gdje će se sastati sa liderom na tabeli ekipom Rudara.