Nakon saslušanja, postupajući tužilac predložio je da se policijskom inspektoru Mladenu Milovanoviću odredi jednomjesečni pritvor, saznaje Srpskainfo.
Odluku o tome da li će Milovanović idući mjesec dana provesti iza rešetaka, donijeće Osnovni sud u Banjaluci.
Podsjećamo, Milovanović je uhapšen u subotu uveče u Banjaluci zajedno sa pripadnikom škaljarskog klana Milošem Božovićem.
Uhapšeni inspektor MUP Republike Srpske Mladen Milovanović, koji slovi za odanog čovjeka direktora policije Siniše Kostreševića, povezan je i sa mnogima u advokatsko-pravosudnim strukturama, a kako tvrde policijski izvori, najbliži je prijatelj sa Danijelom Kovačićem, načelnikom Odjeljenja za organizovani kriminal i droge Sektora kriminalističke poliicje PU Banja Luka.
Osim Božovića i Milovanovića, uhapšeni su u i inspektori Predrag Varteš i Gorana Rečević, ali su poslije kriminalističke obrade pušteni da se brane sa slobode.