eTrebinje
Republika Srpska Vijesti

Delta soj stigao u Srpsku

Izvor: Nezavisne

Fotografija: Ilustracija


Delta soj virusa korona detektovan je u Republici Srpskoj, a detalji u vezi detektovana ovog soja biće objavljeni sutra, saopštili su u Institutu za javno zdravstvo RS.

“Povodom detektovanja delta soja virusa korona u Republici Srpskoj, nakon posljednjeg sekvencioniranja, u amfiteatru Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske, sutra  u 11 časova biće održana konferencija za novinare”, saopštili su u Institutu.

 


Povezane vijesti

Najnovije istraživanje: Ukoliko ste preležali koronu, kao da ste se vakcinisali

eTrebinje

Rus otkrio: “U SAD stvorena hibridna verzija korone, virus ubio 80 odsto zaraženih”

eTrebinje

Nakon dvije i po godine: Iz SZO poručuju da se nazire kraj pandemije korona virusa

eTrebinje

Za hitnu upotrebu: Odobrena vakcina protiv kovida za inhalaciju

eTrebinje

Otkriven novi test za mjerenje kovid antitjela, saznate sve kod kuće

eTrebinje

U Srpskoj 202 novozaraženih, u Trebinju 26

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više