Ostali sportovi Sport

Leotar nezaustavljiv – Krivaja bez šanse protiv Trebinjaca

Izvor: Radio Trebinje

Fotografija: Radio Trebinje

Rukometaši Leotara pobijedili su ekipu Krivaje rezultatom 33:28 (16:15), a u okviru petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Leotar je u novu sezonu Premijer lige Bosne i Hercegovine ušao furiozno. Ostvarili su tri pobjede, a danas su upisali i četvrtu, iz isto toliko odigranih mečeva.

Ovog puta savladali su kvalitetnu ekipu Krivaje rezultatom 33:28.

Tokom cijelog meča domaći rukometaši su pokazali veću želju i dobro su održavali prednost većim dijelom utakmice.

Na poluvrijeme su rukometaši Leotara otišli sa prednosti od jednog gola razlike (16:15), da bi u nastavku potpuno preuzeli inicijativu i upisali četvrtu pobjedu ove sezone.

Narednu utakmicu Leotar igra protiv Borca u Trebinju.