eTrebinje
Hercegovina

Ovo su dobitnici odlikovanja iz Hercegovine

Izvor: Jadran Trebinje

Fotografija: Jadran Trebinje


Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik uručio je danas odlikovanja najistaknutijim pojedincima i institucijaMA. Imena Hercegovaca nisu izostala, a odlikovani su uspješni sportisti i učenici.

Medalju zasluga za narod dobila je Jana Đerić, članica Кik boks kluba “Velež” iz Nevesinja i juniorska prvakinja svijeta u kik boksu,

Plaketu “Sveti Stefan”  dobili su:

Spasoje Кukurić, Fizika, 2. razred srednje, JU Gimnazija “Jovan Dučić” iz Trebinje,

Romana Roganović, Francuski jezik i Literarni radovi – Gradina, 4. razred srednje, JU Gimnazija „Jovan Dučić“, takođe iz Trebinja i

Đorđe Jegdić, Mehanika, 2. razred srednje, JU SŠC “Pero Slijepčević”iz Gacka.

Plaketa “Amblem i zastava Republike Srpske“ otišla je u ruke  Vuka Janković, Matematika i Fizika, 8. razred JU OŠ „Vuk Кaradžić” iz Trebinja.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više