eTrebinje
Bosna i Hercegovina Vijesti

U Sarajevu izbušene gume na dva auta srpskih registracija (VIDEO)

Izvor: Nezavisne

Fotografija:


SARAJEVO – ​U ulici “Tabašnica”, koja se nalazi u sarajevskoj opštini Centar, tokom protekle noći došlo je do nemilog incidenta u kojem su za sada nepoznati počinioci izbušili gume na parkiranim automobilima sa registracijama Republike Srbije.

Kako se može vidjeti na fotografijama i video zapisima koje su ustupili čitaoci, počinioci su ciljano bušili gume na automobilima sa srpskim registracijama.

Konkretno, radi se o dva automobila, jedan marke “Volvo” beogradskih registarskih oznaka i drugom marke “Dacia” sa registracijama Novog Sada.

 

 

Na fotografijama se može vidjeti da su na automobilima, koji najvjerovatnije pripadaju turistima koji su u Sarajevo došli na novogodišnje praznike, probušene sve četiri gume, čime je pričinjena značajna materijalna šteta.

Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo rekli su nam da još uvijek nisu imali prijavu ovog događaja, prenosi “Klix”.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više