eTrebinje
Najnovije Hercegovina

Pokrenuta humanitarna akcija „Radost Božića“

Izvor: SRNA

Fotografija:


Fondacija “Sveti Vukašin” Eparhije zahumsko-hercegovačke i primorske pokrenula je tradicionalnu humanitarnu akciju “Radost Božića” za pomoć socijalno ugroženim porodicama.

Cilj je prikupljanje životnih namirnica i sredstva za ličnu higijenu kako bi se pomoglo porodicama kojima je pomoć potrebna, a akcija bi trebalo da obuhvati oko 100 porodica.

Iz Fondacije su pozvali ljude dobre volje da se pridruže njihovoj humanitarnoj akciji kako bi pomoć stigla do onih kojima je najpotrebnija.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više