Pioniri OKK “Leotar” vicešampioni BiH

Izvor:

Fotografija:

okk-leotar-pioniri

Na finalnom turniru BiH u Bijeljini za pionire, OKK “Leotar” je osvojio drugo mjesto.

Novi prvak je KK “Budućnost”, domaćin turnira, koji se po prvi put okitio titulom u ovoj konkurenciji, a trećeplasirana ekipa je KK “Huntrs” iz Prijedora.

Trebinjci su pobijedili ekipu iz Prijedora rezultatom 75:69. U odlučujućem meču izgubili od Bijeljinaca 94:54 i na taj način postali viceprvaci BiH u kategoriji pionira 2003/2004. godište.

“Pokazali smo da se sa puno truda i rada može daleko dogurati i da nije sve u novcu kojeg konstantno nema”, rekao je trener u klubu Dejan Bodiroga.

Srebrnu medalju su osvojili: Kralj, Anđelić, Bjelica, Ćeranić, Milinković (kapiten), Ćuzulan, Ratković, Rončević, Đurić, Bojanić, Aleksić, Marković sa trenerom Mirkom Kovačevićem i pomoćnikom Goranom Bodirogom.

Utakmice su igrane u dvorani Osnovne škole “Vuk Karadžić” u Bijeljini.