Merkel u Aušvicu: Osećam duboki stid zbog zločina koje su ovde počinili Nemci
Nemačka kancelarka Angela Markel rekla je u nekadašnjem nemačkom nacističkom logoru Aušvic-Birkeanu na jugu Poljske koliko duboko se stidi varvarskih, nezamislivih zločina koje su počinili...

