eTrebinje
Svijet Vijesti

Njujork postavlja punktove na ulazu u grad

Izvor: Mondo

Fotografija: Ilustracija


Grad Njujork postaviće karantinske kontrolne punktove za kovid-19 na ključnim ulaznim tačkama u taj grad kako bi osigurali da putnici iz 35 država poštuju upozorenje države Njujork za ostanak u četrnaestodnevnoj izolaciji.

“Putnici koji dolaze iz navedenih država dobiće informacije o karantinu i biće zadržani ako to bude potrebno”, rekao danas gradonačelnik Njujorka Bil de Blazio. On je naglasio da, pod određenim okolnostima, novčana kazna za nepoštovanje naredbe o karantinu može iznositi i do 1.000 dolara.

Policija će u saradnji sa drugim bezbjednosnim agencijama početi sa postavljanjem kontrolnih punktova na najvećem mostu i tunelu na ulazu u Njujork.

Njujork je u jednom trenutku bio epicentar pandemije virusa korona u SAD i preduzeti su snažni koraci kako bi se spriječila nova pojava oboljelih.


Povezane vijesti

Najnovije istraživanje: Ukoliko ste preležali koronu, kao da ste se vakcinisali

eTrebinje

Rus otkrio: “U SAD stvorena hibridna verzija korone, virus ubio 80 odsto zaraženih”

eTrebinje

Nakon dvije i po godine: Iz SZO poručuju da se nazire kraj pandemije korona virusa

eTrebinje

Za hitnu upotrebu: Odobrena vakcina protiv kovida za inhalaciju

eTrebinje

Otkriven novi test za mjerenje kovid antitjela, saznate sve kod kuće

eTrebinje

U Srpskoj 202 novozaraženih, u Trebinju 26

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više