eTrebinje
Fudbal Sport

Mijat Gaćinović u Panatinaikosu

Izvor: LokoPortal

Fotografija:


Srpski reprezentativac porijeklom iz Trebinja Mijat Gaćinović ima novi klub.

Krilni fudbaler Hofenhajma karijeru će nastaviti u grčkom Panatinaikosu. On je danas predstavljen u klubu, a potpisao je pozajmicu do kraja sezone. Grčki mediji prenose da će Panatinaikos na kraju sezone imati i pravo otkupa.

Gaćinović je za Hofenhajm odigrao skoro 1.400 minuta u svim takmičenjima, ali je ove godine u potpunosti istisnut iz tima, pa je novi klub bio realna opcija.


Povezane vijesti

Trebinjac ponovo na cijeni: Sjanim igrama u AEK Gaćinović zaslužio poziv „švaba“, ali je obeštećenje papreno

eTrebinje

Fudbal: Tandem Trebinjaca dio istorijske pobjede

eTrebinje

Mijat Gaćinović napustio Ajntraht

eTrebinje

Mijat Gaćinović donirao 10.000 evra za prevenciju virusa korona (Video)

eTrebinje

Za zatvor – divljački start nad Mijatom Gaćinovićem (Video)

eTrebinje

Gaćinoviću “ukrali” penal, pa mu divljački “pustili krv” u Gelzenkirhenu! (Video)

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više