eTrebinje
Ostali sportovi Sport

Vaterpolisti iz Francuske na pripremama u Trebinju

Izvor: Radio Trebinje

Fotografija:


Trebinje je postalo centar za pripreme mnogih vaterpolo ekipa. Na Zatvorenom olimpijskom bazenu „Ana Čučković“ ovih dana treniraju vaterpolisti iz ekipe „Marsej“ iz Francuske.

Trener i vaterpolisti zadovoljni su Trebinjem i bazenom, kažu da će ponovo doći na pripreme.

„Ovdje smo na pripremama pred Ligu šampiona. Mislim da se svi tu osjećamo odlično. Uslovi su izvanredni. Ekipa je prezadovoljna uslovima smještaja, treninzima i aktivnostima mimo treninga. Mirnoća koju Trebinje donosi ekipi u pripremi, mislim da svima prija. I malo po malo Trebinje je postalo baza za mnoge reprezentacije i timove“, istakao je Miloš Šćepanović, trener vaterpolo kluba „Marsej“ iz Francuske.

Francuzi će sutra na Zatvorenom olimpijskom bazenu „Ana Čučković“ odigrati prijateljsku utakmicu sa ekipom “Jadran m:tel” iz Herceg Novog.

Početak utakmice je u 17:30 časova, a ulaz je besplatan.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više