eTrebinje
Trebinje

Ćurić sa predstavnicima crkvenih odbora sa Zubaca: Prioritet asfaltiranje puta do Manastira Svetog Đorđa

Izvor: Grad Trebinje

Fotografija:


Gradonačelnik Mirko Ćurić razgovarao je danas sa predstavnicima sela/crkvenih odbora sa područja Zubaca oko realizacije infrastrukturnih projekata.

Nakon sastanka koji je održan u kabinetu gradonačelnika, saopšteno je da je zajednički prioritet uređenje puta do manastira Svetog Đorđa.

Ćurić je kazao da će pristupni put do manastira biti asfaltiran i da će to biti urađeno veoma brzo.

“Želim da se zahvalim učesnicima sastanka jer smo zajedno i jedinstveno predložili ovaj važan projekat. Hvala svim stanovnicima koji žive ili su sa Zubaca koji su stali iza ovog prijedloga”, naveo je Ćurić.

Prema riječima gradonačelnika, iz mjesne zajednice Zupci stigli su i drugi zahtjevi za


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više