eTrebinje
Republika Srpska Vijesti

Hiljade sunčanih naočara pronađene u hladnjači

Izvor: Nezavisne

Fotografija:


BRČKO – Službenici Uprave za indirektno oporezivanje kod Brčkog su oduzela 7.520 sunčanih naočara poznatih svjetskih robnih marki u vrijednosti oko 376.000 KM.

Zanimljivo je da su naočare bile sakrivene unutar pošiljke bijelog kristal šećera u kamionu hladnjače.

“Unutar pošiljke bijelog kristal šećera u kamionu hladnjača bile su sakrivene naočare brendova “Ray Ban”, “Prada”, “Dior” koje su se pokušale prokrijumčariti”, navodi se u saopštenju UIO BiH.

Dodali su da za predmetnu robu nije postojala zakonom propisana dokumentacija tj. radi se o robi stranog porijekla koja nije prošla proceduru redovnog carinjenja.

“Protiv počinilaca izvršenih nezakonitosti biće preduzete zakonom predviđene mjere i radnje”, naveli su u UIO BiH.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više