Za vrijeme pandemije koronavirusa mnogi su radnici ostali bez posla. Pandemija se odrazila i na zaposlene u Istočnoj Hercegovini, ali među otpuštenim su i oni koji su zbog socijalnog statusa morali ostati na svom radnom mjestu.
Takva je Višnja Balić iz Trebinja, samohrana majka troje djece, od kojih je jedno sa poteškoćama u razvoju.
Više u video prilogu Nebojše Kolaka:

