Na Twiteru se pojavio snimak nekoliko starijih osoba koji igraju kolo poštujući preporuke o “socijalnom distanciranju”. Nije poznato gdje je je snimak nastao, a u komentarima su se našli prijedlozi da se novo kolo nazove “Korona kolo”, “Motka kolo”…
Preuzeto sa Twittera

