eTrebinje
Bosna i Hercegovina Vijesti

Nakon smrti djevojke (16), zubar se obratio njenoj porodici

Izvor: Nezavisne

Fotografija:


Ne stišava se bura nakon smrti tinejdžerke (16) iz Sarajeva.

Kako je već objavljeno, ona je preminula nakon komplikacija prilikom stomatološke intervencije.

“I dok se čekaju rezultati obdukcije, nakon čega će precizno biti utvrđeno kako i zbog čega je nesrećna djevojka preminula, šokantno je ponašanje ljekara na koje niko nije ostao imun, a pogotovo članovi porodice preminule”, prenosi Avaz.

Prema informacijama na koje se poziva ovaj portal, nakon što su iz ožalošćene porodice uputili poziv stomatološkoj ordinaciji tačnije doktoru stomatologu, s druge strane uslijedio je šokantan odgovor.

“Ne udarajte mi na egzistenciju”, rekao je doktor na zaprepaštenje članova porodice, navodi portal, dodajući da je slično odgovorio I novinarima “Avaza”:

“Molim vas da poštujete moju privatnost”.

“Neovisno o tome ko je kriv za veliki gubitak, u teškim trenucima za porodicu, minimum je bio izraz žaljenja zbog smrti djevojke. Podsjetimo, o cijelom slučaju obaviješteno je Tužilaštvo Kantona Sarajevo, koje je pokrenulo istragu kako bi utvrdilo okolnosti koje su dovele do ovog tragičnog ishoda”, ističe Avaz.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više