eTrebinje
Trebinje

Odlične vijesti – Nakon više od godinu dana nema hospitalizovanih na Kovidu u Trebinju

Izvor: Hercegovina press

Fotografija: Hercegovina press

bolnica-trebinje

Na KOVID odjeljenju trebinjske bolnice nakon više od godinu dana nema hospitalizovanih pacijenata.

Ljekari su se od 10. aprila 2020. godine kada je u našem gradu zabilježen prvi slučaj zaraze borili za živote stotina Trebinjaca i Hercegovaca, a kroz kovid odjeljenja trebinjske i nevesinjske bolnice prošlo je više od 800 pacijenata sa teškom kliničkom slikom.
Nadamo se da će stabilna epidemiološka situacija potrajati kako bi osoblje Bolnice predahnulo.

 


Povezane vijesti

Najnovije istraživanje: Ukoliko ste preležali koronu, kao da ste se vakcinisali

eTrebinje

Rus otkrio: “U SAD stvorena hibridna verzija korone, virus ubio 80 odsto zaraženih”

eTrebinje

Nakon dvije i po godine: Iz SZO poručuju da se nazire kraj pandemije korona virusa

eTrebinje

Za hitnu upotrebu: Odobrena vakcina protiv kovida za inhalaciju

eTrebinje

Otkriven novi test za mjerenje kovid antitjela, saznate sve kod kuće

eTrebinje

U Srpskoj 202 novozaraženih, u Trebinju 26

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više