Na KOVID odjeljenju trebinjske bolnice nakon više od godinu dana nema hospitalizovanih pacijenata.

Ljekari su se od 10. aprila 2020. godine kada je u našem gradu zabilježen prvi slučaj zaraze borili za živote stotina Trebinjaca i Hercegovaca, a kroz kovid odjeljenja trebinjske i nevesinjske bolnice prošlo je više od 800 pacijenata sa teškom kliničkom slikom.
Nadamo se da će stabilna epidemiološka situacija potrajati kako bi osoblje Bolnice predahnulo.

