eTrebinje
Trebinje

Osumnjičeni iz Herceg Novog zbog teške tjelesne povrede predat tužilaštvu u Trebinju

Izvor: Trebinje Danas

Fotografija:


Na području Policijske uprave Trebinje, 19.04.2026. godine evidentirano je jedno krivično djelo, jedno narušavanje javnog reda i mira i jedna saobraćajna nezgoda.

Policijski službenici Policijske stanice Trebinje će tokom dana Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju predati lice inicijala M.V. iz Herceg Novog, Republika Crna Gora, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo „Teška tjelesna povreda“ iz člana 132. stav 1. Krivičnog zakonika Republike Srpske. Lice se sumnjiči da je fizički napalo drugo lice kojom prilikom mu je nanijelo teške tjelesne povrede.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više