eTrebinje
Hercegovina

Tužilaštvo se oglasilo o nestanku novorođenčeta u Foči

Izvor:

Fotografija:


Okružno javno tužilaštvo (OJT) u Trebinju preduzelo je neophodne mjere i radnje u cilju utvrđivanja svih okolnosti i informacija u vezi sa nestankom novorođenčeta u Foči, potvrđeno je za “Nezavisne novine” iz ove pravosudne institucije.

U odgovoru na naš upit, iz OJT-a su naveli da se provjeravaju informacije do kojih je došla Policijska uprava Foča i koje su dostavljene u izvještaju ovom tužilaštvu, a one se, kako su pojasnili, odnose na saznanja da se u mjestu Miljevina u opštini Foča N.G. porodila u svom stanu, te da se nakon toga ne zna sudbina novorođenčeta.

“Tužilaštvo u vezi sa dostavljenim izvještajem preduzima mjere i radnje iz svoje nadležnosti u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti u vezi sa navedenim događajem o čemu će javnost biti blagovremeno obaviještena”, istakli su iz OJT-a, dodajući da u ovom trenutku ne mogu dati više informacija.

Međutim, ono što jeste potvrđeno “Nezavisnim” jeste da je N.G. zaposlena u Univerzitetskoj bolnici u Foči.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više