Povodom Međunarodnog dana čišćenja, koji se obilježava 21. septembra, u Trebinju je danas organizovana akcija čišćenja grada .
Rukovodilac organizacije i operativnih poslova u Komunalnom preduzeću Milan Mandrapa rekao je da se aktivnosti čišćenja grada sprovode redovno, a da je tokom ove sedmice očišćeno je više gradskih naselja.
“Danas ste ovdje mogli vidjeti jednu novu mašinu, električnu čistilicu, koju smo nabavili prije par mjeseci. Riječ je o ekološkoj mašini. Vrijeme njenog rada je šest sati bez prestanka tako da ona mijenja otprilike tri do četiri radnika na prostoru grada”, rekao je Mandrapa novinarima.


