eTrebinje
Najnovije

Ulica Obala Luke Vukalovića sutra bez vode

Izvor: Radio Trebinje

Fotografija: Ilustracija


Iz trebinjskog „Vodovoda“ obavještavaju potrošače da će se sutra u periodu od 8 do 14 časova, zbog planiranih radova na cjevovodu doći do prekida u vodosnabdijevanju u ulici Obala Luke Vukalovića (Južni gradski izlaz).

„Molimo sve korisnike kojima je najavljen prekid u vodosnabdijevanju da se obezbijede dovoljnim količinama vode za potrebe domaćinstva i poslovnih prostora. Nakon završetka radova i ponovnog uspostavljanja vodosnabdijevanja može doći do pojave prolaznog zamućenja vode,pa se preporučuje da se prva voda prije upotrebe ispusti na slavinama. Za sve dodatne informacije možete se obratiti dežurnoj službi na tel. broj 059/220-711“, kažu iz trebinjskog „Vodovoda“.


Povezane vijesti

Vodu preventivno prokuvavati

eTrebinje

Večeras od 21 čas veći dio grada bez vode

eTrebinje

Vodu preventivno prokuvavati

eTrebinje

Od večeras veći dio grada bez vode

eTrebinje

Više naselja sutra bez vode

eTrebinje

Grad sutra bez vode od 21 čas

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više