eTrebinje
Najnovije Trebinje

Za vikend pojačane kontrole u saobraćaju

Izvor:

Fotografija:


Policijska uprava Trebinje će od sutra (14. jula) do nedjelje (16. jula) realizovati regionalnu akciju pojačane kontrole u saobraćaju sa akcentom na kontrolu vozača koji upravljaju pod dejstvom alkohola, opojnih droga ili psihoaktivnih lijekova.

Za šest mjeseci policijski službenici su evidentirali 161 saobraćajnu nezgodu. Evidentirana su četiri krivična djela „Ugrožavanje javnog saobraćaja“.

Iz Policijske uprave Trebinje apeluje na sve učesnike u saobraćaju da se pridržavaju saobraćajnih propisa.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više