eTrebinje
Hercegovina

ZARAŽENI OTAC I SIN IZ MOSTARA Prvi slučajevi virusa korona u Hercegovini

Izvor:

Fotografija:


Prvi slučajevi korona virusa pojavili su se u Hercegovini. Riječ je o ocu i sinu iz Mostara.

Avaz nezvanično saznaje da je muškarac nedavno došao iz Italije te je od ponedjeljka bio hospitalizovan u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar.

U proteklom mjesecu, u prostorijama SKB Mostar više osoba testirano je na virus COVID-19, ali je do sada svaki nalaz bio negativan i ovo su prvi slučajevi zaraze u Hercegovini.

Uskoro se očekuje i službena potvrda iz Kriznog štab Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Uključujući i ove slučajeve, u Bosni i Hercegovini je 28 pozitivnih na korona virus.

Podsjećamo, danas je potvrđen i prvi slučaj u Bihaću, a riječ je o ženi koja je 7. i 8. marta boravila u Minhenu.


Povezane vijesti

Domaći prah vitamina C – najbolji saveznik u borbi sa koronavirusom

eTrebinje

U Srpskoj kompletno vakcinisan tek svaki četvrti punoljetni građanin

eTrebinje

Republički štab za vanredne situacije RS produžio sve mjere

eTrebinje

Simptome delta soja lako možete pomješati sa alergijom i prehladom

eTrebinje

Delta varijanta korona virusa se širi sve bržim tempom

eTrebinje

“Mladi ljudi na vještačkim plućima” Ljekari zabrinuti kliničkim slikama novozaraženih u Srpskoj

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više