eTrebinje
Najnovije Trebinje

Trebinjski policajac teško ranjen “Ispalio je 5 metaka u vazduh, a zatim PUCAO SEBI U GLAVU”

Izvor: Srpska Info

Fotografija:


Tridesettrogodišnji policajac iz Trebinja teško je ranjen u noći sa ponedjeljka na utorak, prilikom korištenja službenog pištolja.

Kako je potvrđeno iz izvora bliskih istrazi, policajac je nedaleko od trebinjske bolnice, iz službenog pištolja prvo pucao u vazduh , zatim i u sebe.

 Ispalio je pet metaka u vazduh, a zatim je pucao sebi u bradu. On je prevezen u podgorički Klinički centar i životno je ugrožen – tvrde izvori, piše Glas Srpske.

Detalji ove nesreće još se utvrđuju, a zvaničnih informacija za sada nema.


Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više