eTrebinje
Trebinje

Policija identifikovala lopova u KORT- u

Izvor: HercegovinaPress

Fotografija: Ilustracija


Policijski službenici Policijske stanice Trebinje, 08.08.2021. godine, identifikovali su lice inicijala A.P. iz Zenice, FBiH, za koje postoji osnov sumnje da je istog dana iz kase jednog trgovinskog objekta u Trebinju otuđilo određeni iznos novca.

Istog dana Policijskoj stanici Trebinje je prijavljeno da je nepoznato lice iz jednog trgovinskog objekta otuđilo novac. Nakon dokumentovanja i kompletiranja predmeta protiv lica inicijala A.P. će Okružnom javnom tužilaštvu Trbinje biti dostavljen Izvještaj o izvršenom krivičnom djelu „Кrađa“.

 


Povezane vijesti

Iz kase u Kort marketu ukrao novac

eTrebinje

Kamere snimile lopova u crkvi u Bijelom polju kod Mostara

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više