Ostali sportovi

Tri medalje na Seniorskom prventvu Srpske (Foto)

Izvor:

Fotografija:

Džudo klub “Leotar” je tokom vikenda nastupio na Prvenstvu Republike Srpske za seniore koje je održano u Laktašima.

Ispred džudo kluba su nastupili: Nikola Boljanović, Božidar Vučurević i Igor Đurica.Božidar Vučurević je u kategoriji do 81kg zauzeo prvo mjesto pobjedivši sve svoje protivnike maksimalnim skorom-iponom zbog čega je proglašen za najboljeg takmičara ovog prvenstva.

Nikola Boljanović je zauzeo drugo mjesto u kategoriji do 73 kg, a Igor Đurica treće mjesto u kategoriji do 66 kg.Narednog vikenda džudiste Leotara očekuje prvenstvo BiH za seniore u Banja Luci.