U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 18 časova na sjevernom izlaz iz Mostara stradala je tridesetjednogodišnja djevojka.
Portparol MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona Ljudevit Marić potvrdio je medijima da je jedna osoba smrtno stradala uslijed posljedica teške saobraćajne nesreće koja se dogodila kod benzinske pumpe “Ina”.
Marić je pojasnio da je sat vremena nakon nesreće u bolnici, uprkos naporima ljekara, uslijed teških tjelesnih povreda podlegla E. H. (31) koja se nalazila u automobilu Golf.
Teške tjelesne povrede je zadobio i A. M. (40), vozač Opel Astre, dok su najmanje najmanje dvije osobe lakše povrijeđene.

