eTrebinje
Republika Srpska Najnovije Vijesti

Rekordne cijene goriva, litar košta i 2,99 KM

Izvor: Nezavisne

Fotografija: Ilustarcija


BANJALUKA – Rekordne cijene goriva na benzinskim pumpama u Banjaluci zabilježene su danas, gdje litar goriva košta i 2,99 KM.

Fotoreporter “Nezavisnih novina” sa terena javlja da su na benzinskim pumpama u gradu na Vrbasu nezapamćene cijene, a sudeći prema predviđanjima one će i dalje rasti.

Primjetno je da su na pumpama na kojima je gorivo nešto jeftinije stvorene gužve.


Povezane vijesti

Nakon radovanja hladan tuš: Dizel u Srpskoj od jutros jeftiniji, a evo kad će nas pogoditi novo poskupljenje

eTrebinje

Do vikenda će svi podići cijene: Evo koliko će koštati litar goriva na pumpama u Srpskoj

eTrebinje

Za marku niža cijena nego u junu: Gorivo značajno pojeftinilo širom BiH

eTrebinje

Cijene hrane znatno skočile: Hljeb skuplji za 80, mlijeko za 90 feninga

eTrebinje

Slijedi eksplozivan rast cijene goriva

eTrebinje

Gorivo u RS pojeftinjuje pet do deset feninga

eTrebinje

Šta Vi mislite o ovome?

VAŽNA NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala etrebinje.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više