Mladić iz Gacka D. K. (1994. godište) koji je sinoć nožem izbo dva brata B.G i Đ.G iz ove opštine uhapšen je jutros i nalazi se u prostorijama PU Trebinje, potvrđeno je u policiji Hercegovina pressu.
Napadač je uhapšen jutros u 9 časova i nakon obrade u policiji biće predat Okružnom tužilaštvu u Trebinju pod sumnjom da je počinio ubistvo u pokušaju prema licu inicijala B.G. i nanio teške tjelesne povrede prema licu inicijala Đ.G.
Podsjetimo D.K je u tuči nožem napao dva brata B.G (1994.) i Đ.G. (1994.) u predjelu grudnog koša.
Obojica braće su operisana i nalaze se na intenzivnoj njezi u Trebinju.
B.G. je životno ugrožen i sutra bi trebalo da bude transportovan za Banjaluku.
Hercegovina press

